Liitu uudiskirjaga

Nelf ehituskeemia

Nelf Lakfabrieken BV on Hollandi ettevõte, kelle tootevalikusse kuuluvad mitmesugused krundid, pahtlid, lakid, värvieemaldusvahendid nii sise- kui välistöödeks, nii veealusele kui ka veeliinist kõrgemale pinnale.

WENFEX Super värvieemaldaja

Võimaldab eemaldada vanu ja uusi värvi-, laki ja epoksiidkihte pindasid sealjuures kahjustamata. Ei sisalda metüleeni.
Kasutatav nii sise- kui välistöödel. Kanda pinnale pintsliga, lasta mõjuda 10-20 minutit, seejärel puhastada pind vanast värvist kaabitsa või pahtlilabidaga. Raskesti eemaldavate värvikihtide korral korrata operatsiooni. Töödeldud pind puhastada lahusti ja liivapaberiga. Alati lõplikult puhastada puhta veega. Kahjulik: sissehingamisel ja allaneelamisel pöördumatute kahjustuste oht. Käidelda hästiventileeritavas kohas. Käitlemise ajal söömine, joomine ja suitsetamine keelatud. Kanda sobivat kaitseriietust ja -kindaid. Hoida lastele kättesaamatult. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle kemikaali pakendit või etiketti. Hoida jahedas (vältida päikest). Täiendava info saamiseks palume pöörduda müüja poole ja tutvuda toote spetsifikatsiooniga.

ZUSEX remondipahtel

Kahekomponendiline epoksüüdpahtel nii sise- kui välistöödeks. Värvus hallikas. Pahtel on sobiv puit- ja kivipindadele ning samuti betoonile, metallile ja sünteetilistele materjalidele. Pahtlil on antiseptilised omadused. Tüüpilisemad kasutuskohad on: aknaraamid, uksed, ukselengid, seinad, põrandad jpt. Hästi töödeldav (lihvitav, saetav), kuivamisel ei kahane, ega pragune isegi siis, kui pahtliga täita sügavamat pragu või auku. Töö: Pinnad enne pahteldust puhastada hoolikalt ning vältida pahteldamist niiskele pinnale. Segamissuhe: 1 : 1. Töötada temperatuuril kuni +5ºC. Puhastusvahend: koheselt peale kasutamist nitro-lahusti. NB! Segada komponendid väga
hoolikalt! Valmissegatud pahtel on kasutuskõlblik +20ºC juures – ca 45 minutit. Kuivamisaeg +20ºC juures: täielik kõvastumine pärast 8 tundi, uuesti kaetav 4 tunni pärast. Ohutusnõuded: kasutada hästi ventileeritavates kohtades! Vältida kokkupuudet silmade ja nahaga! Hoida jahedas, lastele mittekättesaadavas kohas! Toode on registreeritud
Tervisekaitseinspektsioonis.

KIEWIET OLIE lakk

Värvitu, hea vastupidavusega uretaan-alküüdlakk sise- ja välistöödeks. Sobib kasutamiseks uutel ja varem lakitud puitpindadel, betoon ja kivi pindadele, näit. puit- ja parkettpõrandad, seinad, laed, käsipuud, uksed, aknad jmt.
Kattevõime : ca.12-15 m²/l, tsement pindadel 8-13 m²/l. Peale kanda : pintsli,rulli või värvipüstoliga.
Kuivamisaeg 20°C juures : tolmukindel 1½ tunni pärast, nakkevaba 2 tunni pärast, üle lakitav 24 tunni pärast. Vedeldaja ja puhastusvahend: lakibensiin. Vedeldamine: pintsli ja rulliga lakkimisel 0 – 5 %, värvipüstol 15 – 20 %. Viimast kihti mitte lahjendada! Lakkida 1-3 kihti. Enne igat lakkimist matistada pind õhukese liivapaberiga.
Ettevalmistus: pind peab olema puhas ja kuiv. Eelnevalt lakitud pinnalt lahtine lakk eemaldada ja liivapaberiga matistada. Tuleohtlik! Hoida eemal süttimisallikast – Mitte suitsetada! Käidelda hästiventileeritavas kohas.
Ebapiisava ventilatsiooni korral kanda asjakohast hingamisteede kaitsevahendit/maski. Vältida aurude ja pritsmete sissehingamist. Täiendava informatsiooni saamiseks palume tutvuda toote spetsifikatsiooniga ja pöörduda müüja poole.

Nelfalin HARDE matt ja poolmatt lakk

Värvitu, hea vastupidavusega uretaan-alküüdlakk sise- ja välistöödeks. Sobib kasutamiseks uutel ja varem lakitud puitpindadel, näit. puit- ja parkettpõrandad, seinad, laed, käsipuud, uksed, aknad jmt.
Kattevõime : ca.15 m²/l.Segada enne ja kasutamise ajal! Peale kanda : pintsli,rulli või värvipüstoliga.
Kuivamisaeg 20°C juures : tolmukindel 1½ tunni pärast, nakkevaba 2 tunni pärast, üle lakitav 24 tunni pärast.
Vedeldaja ja puhastusvahend: lakibensiin. Vedeldamine: pintsli ja rulliga lakkimisel 0 – 5 %, värvipüstol 15 – 20 %. Viimast kihti mitte lahjendada! Lakkida 1-3 kihti. Enne igat lakkimist matistada pind õhukese liivapaberiga.
Ettevalmistus: pind peab olema puhas ja kuiv. Eelnevalt lakitud pinnalt lahtine lakk eemaldada ja liivapaberiga matistada. Tuleohtlik! Hoida eemal süttimisallikast – Mitte suitsetada! Käidelda hästiventileeritavas kohas.
Ebapiisava ventilatsiooni korral kanda asjakohast hingamisteede kaitsevahendit/maski. Vältida aurude ja pritsmete sissehingamist. Täiendava informatsiooni saamiseks palume tutvuda toote spetsifikatsiooniga ja pöörduda müüja poole.

HYDRANT epoksiidpahtel ja silumistäidis

Vee- ja kahanemiskindel kahekomponentne pahtel kvaliteetse lahustivaba epoksiidvaigu alusel. Seda võib peale kanda ühe 20-30 mm kihina (stabiilsele)  puit-, metall- ja polüesterpindadele all- ja pealpool veeliini. Värvus hallikas.  Tüüpilisemad kasutuskohad on: aknaraamid, uksed, ukselengid, seinad, põrandad, paadid, jahid jpt. Hästi töödeldav (lihvitav, saetav), kuivamisel ei kahane, ega pragune.