Liitu uudiskirjaga

Riiulisüsteemid

Torusüsteem

Torusüsteem on atraktiivne ja praktiline valik panipaikadesse ning garderoobidesse. Süsteemi põhielementideks on 25mm läbimõõduga kroomitud torud ja hõbedavärvi ühenduselemendid, mis sobivad ideaalselt igasse ruumi.
Torude vertikaalseks ja horisontaalseks ühendamiseks kasutatakse Komandori’i ühenduselemente, mis võimaldavad konstruktsiooni täiendada 6 ja 8mm paksuste klaasriiulite ning kuni 28mm paksuste puitriiulitega. Reguleeritavate otstega 3m pikkused torud võimaldavad paigaldada torusüsteemi enamikesse laekonstruktsioonidesse. Süsteemi on lihtne kokku panna ja sama lihtne koost lahti võtta, kui seda on vaja paigaldada teise ruumi või uude koju.

Rohkem infot

Alumiiniumsüsteem

Alumiiniumsüsteem on kaasaegne, avatud disainiga alumiiniumkonstruktsioon garderoobide ja ka muude ruumide sisustamiseks. Sellel süsteemil on kaks erinevad disaini: Üks vertikaalne põhiprofiil avatud ja kerge konstruktsiooni jaoks või kaks vertikaalset põhiprofiili toekama, suletuma konstruktsiooni jaoks. 2750mm pikkust alumiiniumist põhiprofiili saab kinnitada põrandalt lakke või tagaseinale. Reguleeritavad tugijalad tagavad lihtsa paigalduse. Süsteemi saab lisada riiuleid, sahtleid ja riidepuutorusid.

Rohkem infot