Liitu uudiskirjaga

Alumiiniumraamid

KOMANDOR
Alumiiniumsüsteemide sarja profiilide vormimiseks kasutatakse valuprotsessi. Alumiiniumsüsteemid võimaldavad paigaldada liugurid profiilide sisse, mis jätavad alumised ja ülemised rullikud vaateväljast kõrvale. Need omadused võimaldavad kasutada läbipaistvast klaasist sisusid ja rakendada liuguksi ruumide jaotamiseks.

Profiilide kujundamisel on arvestatud sisekujunduse viimaste suundadega ja atraktiivsete kaasaegsete disainidega. Erinevalt terassüsteemist on võimalik alumiiniumsüsteemiga uksi jaotada ka vertikaalselt. KOMANDOR’i alumiiniumsüsteemide sari koosneb viiest erinevast mudelist.

AGAT
Agat süsteemi disaini eesmärgiks on luua rafineeritud mulje, kus loomulik tasakaal on ühendatud malbe iluga. Lainesarnaste profiilide iseloomulik vorm annab õrna ja ühtlase varjundi, mis ei riku selle veatut geomeetriat.
Agat raamile on võimalik lisada ka eraldi väljaulatuv käepide.
Agat raami laius on 30mm.
Toonidest on pakkuda: hõbe, šampanja, kuldne, valge, pruun, must, vaher, pöök, õun, pähkel, punane puu ja wenge.

ONYX
Onyx on üks viimastest KOMANDOR’i poolt välja töötatud alumiiniumsüsteemidest. Selles profiilis säilitati Agat’i harmoonia ja lihtsus, mille saavutamiseks ühendati veatu klassikaline geomeetria ekspressiivse kaasaegse disainiga. Onyx’i erinevuseks on teravam viimistlus, mis võimaldab seda ideaalselt integreerida kaasaegse kodukujunduse disainidesse, väljendades nende omapära.
Sarnaselt Agat’iga sobib Onyx ideaalselt kasutamiseks ruume poolitavate ustena, kuna need on mõlemalt poolt täpselt ühesugused. Lisaks saab ka Onyx raamile lisada eraldi väljaulatuv käepide.
Onyx raami laius on 30mm.
Toonidest on pakkuda: hõbe, šampanja ja kuldne.

LAZURIT
Lazurit süsteemi disaini eesmärgiks on kergelt vormitud alumiiniumprofiilidega jätta mulje perfektsusest ja ühtsusest. Harmooniline kooslus siledatest pindadest ja sujuvatest kontuuridest annavad sellele iseloomuliku välimuse ning mulje. Garderoobid, kus kasutatakse seda süsteemi, jätavad pehmema mulje tänu servade delikaatsele ümarusele.
Lazurit raami laius on 35mm.
Toonidest on pakkuda: hõbe, šampanja, kuldne, vaher, pöök, õun, pähkel, punane puu ja wenge.

ART DECO
Art Deco on näide suurepärasest disainist, milles on ühendatud geomeetriliste kujundite lihtsus ja lihvitud kaasaegne viimistlus. Profiili kogupikkuses kulgevad teravad jooned lisavad elegantsi. See süsteem on tagasivaade 20. sajandi algusaastate Art Deco liikumisele disainis, mis mõjutas nii arhitektuuri, tööstusdisaini kui ka kauneid kunste. Sellest liikumisest mõjutatuna lõid KOMANDOR’i disainerid stiili, mis on elegantne, funktsionaalne ja samas ka ultramoderne. Art Deco süsteemile iseloomulik välimus sobib ideaalselt kõikidesse kodu- ja büroointerjööridesse.
Art Deco raami laius on 39mm.
Toonidest on pakkuda: hõbe, šampanja ja kuldne.

TOPAZ
Topaz rikastab KOMANDOR’i alumiiniumsüsteemide valikut, sobides eriti hästi väikestesse ruumidesse. See süsteem sobib ideaalselt köökidesse, vannitubadesse ja teistesse ruumidesse, kus ruumi kokkuhoid on äärmiselt oluline.
Tänu uuenduslikule konstruktsioonile sobib süsteem Topaz kasutamiseks mööbli fassaadi kujundamisel liug- või pöördustega, säilitades sama stiili.
Ülemise juhiku ja alumise rulliku uut konstruktsiooni iseloomustavad väikesed üldmõõtmed, suur kulumiskindlus ja liugurite vaikne liikumine.
Toonidest on pakkuda ainult naturaalne anodeeritud alumiinium.

Profiilid ja värvitoonid