Liitu uudiskirjaga

Sisekujundus

Nii palju võimalusi, kuidas kujundada kodu

Espaki kaubavalikus on olemas üle 1000 erineva tapeedi, rohkem kui 300 erinevat keraamilist seina- ja põrandaplaati ning üle 170 sordi laud- ja laminaatparketi. Lisaks veel kõik võimalikud kujuteldavad värvid ning palju teisi materjale, millega on võimalik luua tuhandetes kombinatsioonides interjöörilahendusi. Kuidas teha nende hulgast valik, mis sobiks omavahel kokku ja vastaks sinu maitsele? Õnneks ei pea sa neid valikuid tegema üksi. Espak sisekujundus aitab su idee vormistada kavandiks, luues sinu soove ja võimalusi arvestades sobiva lahenduse.

 

Teenusest lähemalt

Pakume klientidele erinevaid teenuseid alates tasuta konsultatsioonist, kus anname nõu ja aitame langetada valikuid materjalide osas kuni tervikliku lahenduseni, mis hõlmab endas erinevate paigutusplaanide koostamist, siseviimistlusmaterjalide valikut ning visualiseerimist antud tulemusest. 3D visualiseerimine on hea võimalus saada ettekujutus oma tulevasest projektist, olgu see vannituba, garderoob, elutuba või hoopis maja fassaad. Teenuste hulgas pakume ka erinevaid jooniseid ehitajale. Teenuse erinevaid osasid on võimalik tellida ka eraldi.

 

Kontakt ja info

Meie poolt loodavad lahendused sisaldavad üksnes tooteid ja materjale, mida müüakse Espaki kauplustes. Aitame sind ruumilahendusi puudutavate küsimustega Espak Tallinna kauplustes E – R  9.00 – 17.00. Et kindlustada omale kohtumine, soovitame eelnevalt meili või telefoni teel aeg kokku leppida. Kui sooviksid juba praegu sisekujunduse teemadel nõustamist, siis saada päring sisekujundus@espak.ee või helista telefonil  +  372  651  2334

 

Jälgi meid instagramis!

Tutvu meie kaupadega!

» Kronotex laminaatparkett

» Pan Parket laudparkett

» Võru Empak mööbel

» Köögimööbel