Liitu uudiskirjaga

Projektimüük

Espak projektimüük tegeleb projektide põhise müügiga, mille puhul on tegemist suurte kaubakogustega või mis ületavad 1000 € maksumuse. Sellistele suurtele projektidele ja tellimustele pakume erikokkuleppeid ja -hindu.

Näiteks kui Teil on käsil maja ehitus ja soovite osta oma materjalid kõik ühest kohast, siis koostame Teile personaalse hinnapakkumise ja anname nõu erinevate materjalide kasutamise osas.

Pakkumise esitamisel palume olla võimalikult täpsed oma soovides (konkreetsed kogused, kaubamärgid, toonid, mõõdud) – selleks, et saaksime esitada Teie soovidele ja vajadustele vastava ning võimalikult korrektse pakkumise, vajame ka täpset infot.

Parimate pakkumiste saamiseks oma suurtele ettevõtmistele Tallinnas ja Põhja-Eestis palun saatke hinnapäring tarmo.metsma[at]espak.ee või viljar.sumeri[at]espak.ee .

Tallinnas asub projektimüük kaupluse infoleti kõrval. Hinnapakkumisi on võimalik küsida kohapeal E-R 8.00-16.30

Espak – Ainult soodsad tehingud

 

640_Tools

Проектный отдел фирмы Espak занимается проектами на основе продаж в следующих случаях:

– когда речь идет о приобретении крупной партии товара;

– когда стоимость приобретаемого товара превышает 1000 EUR.

На такие крупные проекты и заказы мы предлагаем индивидуальную договоренность и цену.

Например, если Вы заняты работой по строительству дома, и Вы захотели купить все необходимые Вам строительные материалы в одном месте, то профессиональные специалисты фирмы Espak предложат именно для Вас персональное ценовое предложение и предоставят бесплатные консультации и рекомендации по использованию различных строительных материалов.

Для того, чтобы мы могли предоставить Вам безупречное предложение — нам нужна точная информация. В связи с этим, при подаче Вашего запроса, пожалуйста, как можно точнее изложите Ваши пожелания (конкретные величины, товарные знаки, цвета, размеры).

Все крупные предприятия Таллинна и Северной Эстонии получат — ЛУЧШИЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ.

Для этого, отправьте пожалуйста ценовой запрос нашим специалистам tarmo.metsma[at]espak.ee или viljar.sumeri[at]espak.ee.

В Таллинне Проектный отдел находится в магазине рядом со стойкой информации. Ценовые предложения можно спросить на месте: Пн-Пт, 8:00-16:00.

Espak – только выгодные предложения