Liitu uudiskirjaga

E-tellimus

Selleks, et turvaliselt liikumis-ja kauplemispiirangute ajal teha oste ESPAK-i ehitusmaterjalikauplustest on järgmised võimalused:

 

TELEFONITELLIMUS

 

Palume esitada oma ostusoov ESPAK Paide tellimustelefonil 3878511 .

Konsulteerides meie spetsialistiga täpsustame teie vajadusi ja saadame arve ning teatame kauba kohaletoimetamise aja. Vajadusel lisatakse arvele transpordi hind kehtiva hinnakirja alusel, millega on võimalik tutvuda Espaki  lokaalse poe kodulehel lingi alt TEENUSED.

 

TELLIMUS E-POSTI TEEL

 

Palume esitada oma ostusoov ESPAK Paide e-posti aadressile tellimus.tyri@espak.ee . Vajadusel võtab meie spetsialist tellimuse täpsustamiseks ühendust (soovitav on kirjas ära märkida ka oma telefoninumber). Seejärel saadetakse arve ja teatatakse kauba kättetoimetamise aeg. Vajadusel lisatakse arvele transpordi hind kehtiva hinnakirja alusel, millega on võimalik tutvuda Espaki lokaalse poe kodulehel lingi alt TEENUSED.

 

ARVELDUSED

 

Telefonitellimuste täitmise eeldus on, et tellitud kauba eest on tasutud enne kauba väljastamist. E-posti teel tellitud kaupade eest saab tasuda väljastatud arve alusel või kauba üleandmisel mobiilse kaarditerminali vahendusel. Võimalike tellimisvigade ja vääritimõistmiste korral võtab müüja kasutamata ja rikkumata pakenditega kaubad tagasi.

 

Ettevõtted, kellel on sõlmitud krediidimüügi lepingud, saavad tellida kaupu samade sidekanalite kaudu kehtestatud krediidilimiidi piires.