Liitu uudiskirjaga

E-tellimused

Selleks, et turvaliselt liikumis-ja kauplemispiirangute ajal teha oste ESPAK-i ehitusmaterjalikauplustest on järgmised võimalused:

 

TELEFONITELLIMUS

 

Palume esitada oma ostusoovi ESPAK Kuressaare tellimustelefonil 4533439.  Konsulteerides meie spetsialistiga täpsustame teie ostusoovi ning saadame arve ning teatame kauba kohaletoimetamise aja. Transpordi hind lisatakse vajadusel arvele kehtiva hinnakirja alusel, millega on võimalik tutvuda Espaki  lokaalse poe kodulehel.

 

 

TELLIMUS E-POSTI TEEL

 

Palume esitada oma ostusoovi ESPAK Kuressaare e-posti aadressile tellimus.kuressaare@espak.ee . Vajadusel võtab meie spetsialist tellimuse täpsustamiseks ühendust (soovitav on kirjas ära märkida ka oma telefoninumber). Seejärel saadetakse arve ja täpsustatakse kauba kättetoimetamise aeg. Transpordi hind lisatakse vajadusel arvele kehtiva hinnakirja alusel, millega on võimalik tutvuda Espaki lokaalse poe kodulehel.

ARVELDUSED

Telefoni-ja meilitellimuste täitmise eeldus on, et tellitud kauba eest on tasutud enne kauba väljastamist. Võimalike tellimisvigade ja vääritimõistmiste korral võtab müüja kasutamata ja rikkumata pakendtega kaubad tagasi.

Ettevõtted, kellel on sõlmitud krediidimüügi lepingud, saavad tellida kaupu samade sidekanalite kaudu kehtestatud krediidilimiidi piires.