Liitu uudiskirjaga

Tutvuge meie uuenenud privaatsuspoliitika tingimustega

Küllap olete kuulnud uuest isikuandmete kaitse seadusest (General Data Protection Regulation) ehk GDPR, mis jõustub 25. mail. Sel puhul räägime lähemalt, kuidas see puudutab meie kliente.

Esmalt tuleb välja tuua, et see üldmäärus puudutab eelkõige meie erakliente.  Kõik siiani kehtivad isikuandmete töötlemisega seotud põhimõtted nagu näiteks seaduslikkuse, eesmärgikohasuse, minimaalsuse, turvalisuse jne ja varasemalt antud nõusolekud kehtivad ka edaspidi. Seega kõik, kes on tellinud näiteks uudiskirja või kliendilehe postiga koju, saavad seda ka edaspidi. Kui Te ei soovi enam Espakiga seonduvaid sooduspakkumisi saada, siis on võimalik sellest teada anda e-mailil info@espak.ee või telefonil +372 651 2302.

Omalt poolt kinnitame, et Espak Grupp kasutab jätkuvalt Teie andmeid üksnes Teile kliendikaardist tulenevate soodustuste võimaldamiseks ja uudiskirja pakkumistega kursis hoidmiseks. Seoses sellega oleme oma kodulehele üles riputanud privaatsustingimused, mis selgitavad Teile, kuidas ja miks Espaki kauplused Teie andmeid töötlevad. Palun tutvuge antud tingimustega SIIN. 

Samuti tuletame meelde, et kui Teil on vajadus uuendada oma andmeid, soov tutvuda oma andmetega või neid kustutada, soovite uudiskirjast loobuda või andmeid üle kanda või kliendikaarti sulgeda, siis on seda võimalik samuti teha. Selleks palume pöörduda vastava Espaki kaupluse (kus on Teie kliendikaart registreeritud) poole või saata oma kirjalik avaldus kaupluse e-posti aadressile, mis on leitav meie kodulehelt kaupluste rubriigist.

Tehke väike paus ja võtke hetk, et tutvuda meie privaatsustingimustega. Seejärel aga saate kenasti tagasi pöörduda oma pooleli jäänud tegemiste juurde.