Liitu uudiskirjaga

Osta Woodexi terrassiõli ja saad kaasa tasuta pintsli!

Woodex on Teknose välisviimistlussari, mis muudab puitpinnad ilmastikukindlaks ja vastupidavaks. Igale vähemalt 2,7 l Woodex Wood Oil ja Woodex Aqua Wood Oil terrassiõlile annab Teknos kaasa tasuta kvaliteetpintsli! Pintsel on segakarvaga ja seda on väga mugav kasutada. 

Woodex hoolitseb puidu eest

Välistingimustes vajab puit kaitset muutuvate ilmastikutingimuste eest – ja loomulikult ka ilusat läbikumavat või katvat värvitooni. Teknose Woodexi seeria pakub sobivat toodet igasuguse puitpinna kaitseks ja viimistluseks, olgu tegemist maja, suvila, palkmaja, paadisilla, terrassi, piirdeaia või aiamööbliga.

Tootesarja kuuluvad puidukaitsekrundid ja puiduõlid ning nii läbipaistvad kui ka katvad puidulasuurid. Saadaval lahusti baasil ja vesialuselisena.

WOODEX AQUA BASE immuti

Vesialuseline värvitu kaitsevahend puitpindadele. Sisaldab väga efektiivseid sinavuse, hallituse ja puidumädaniku teket ennetavaid aineid. NB! Kasuta biotsiide turvaliselt. Loe alati etiketti ja tootelehte enne kasutamist.

WOODEX AQUA CLASSIC läbipaistev puidulasuur

Uuendatud koostise ja veelgi parema kvaliteediga! Vesialuseline puidukaitsevahend välispindade töötlemiseks, ei tekita pealispinnale kilet. Sisaldab akrüüliga tugevdatud alküüdsideainet, mis annab eriti hea ilmastikukindluse, toonipüsivuse ja pikema hooldusintervalli.

WOODEX CLASSIC läbipaistev puidulasuur

Lahusti baasil, kergelt geeljas, alküüdipõhine puidukaitsevahend välispindade töötlemiseks, ei tekita pealispinnale kilet. Sobib kõigile puiduliikidele.

WOODEX AQUA WOOD OIL terrassiõli

 

Vesialuseline puitu imenduv looduslik õli terrassipõrandate, paadisildade, väliskonstruktsioonide ja välimööbli kaitseks. Värvitu, pruun ja hall, võimalik toonida. Lihtne ja kiire – tolmukuiv juba 4 h pärast.

WOODEX WOOD OIL terrassiõli

Lahusti baasil, puitu imenduv looduslik õli terrassipõrandate, väliskonstruktsioonide ja puitmööbli kaitseks. Värvitu, pruun ja hall, võimalik toonida. Kuivab kiiresti ja kaitseb puitu lagunemise, lõhenemise ning määrdumise eest.

WOODEX HARDWOOD OIL kõva puidu õli

Lahusti baasil, puitu imenduv looduslik õli välimööbli ning piirde- ja muude sarnaste konstruktsioonide kaitseks. Pruun ja värvitu. Saadaval ka praktilises 500 ml pihustipudelis.

Küsi Woodexi ilmastikukindlat puiduhooldussarja kõigist suurematest Espaki kauplustest!