Liitu uudiskirjaga

Korralik põrand on kõige alus

Põrandate puhul märkame me tavaliselt ainult kõige pealmist kihti, olgu selleks siis parkett, laudis, PVC vms. Sellele, mis viimistluskihist allapoole jääb, tihtipeale tähelepanu ei pöörata. Arvatakse, et kõige tavalisema betooniga saab kõik tööd tehtud. Tihti aga korrigeeritakse omi seisukohti siis, kui töö pole õnnestunud ning äsja tehtut tuleb hakata ümber tegema või renoveerima. Siin on kolm toodet, mis annavad veatu aluspinna.

weber.floor 3100 on kiiresti kivinev põrandapahtel, mida kasutatakse betoonpõrandate peentasanduseks (0-10 mm) sisetingimustes. Kasutatakse juhtudel kui on vaja eriti siledat aluspinda enne nõudliku põrandakatte (nt PVC ja linoleum) paigaldamist. Kuna segu mahukahanemine on väga väike, saab ühe pealekandmiskorraga põranda tasandatud. 3100 sobib kokku kõikide tavakasutuses olevate liimide ja põrandakattematerjalidega. Segu saab paigalda nii pumbaga kui käsitsi. Kuivseguna on vähetolmav ehk kotist välja valamisel ja segamisel praktiliselt tolmu ei eraldu.

 

weber.vetonit 5000 on käsitsi pinnalekantav jämedateraline segu betoon- ja kipsplaatpõrandate tasandamiseks ja kallete tegemiseks sisetingimustes 5-50 mm kihina. Toode sobib vesi- ja elektripõrandakütte paigaldamiseks. Sile segu pind võimaldab seda otse hüdroisoleerida. Katmiskuivaks saab segu sõltuvalt kihipaksusest 1-7 ööpäevaga.

 

 

weber.floor 6000 on jämedateraline käsitsipaigaldatav kiirtäitemass 10-250 mm paksuste tasanduste tegemiseks ja kallete ehitamiseks sisetingimustes. Segu segatakse väga väikese veekogusega – valmisegatuna meenutab 6000 märga liiva. Tänu sellele saab tasandatud pinna katta juba 15 h pärast, kihipaksusest sõltumata. Toode sobib vesi- ja elektripõrandakütte paigaldamiseks, seda võib armeerida terasvõrguga. 6000 pealispind on võimalik töödelda piisavalt siledaks, et seda saab otse ilma lisa tasanduseta katta veetõkkega.