Liitu uudiskirjaga

Katusepuhastusvahendid – lihtne viis kaitsta oma katust ja taastada selle värske väljanägemine!

Katus peab kaitsma maja kogu selle eluaja jooksul. Selleks, et katuse pikaealisus oleks tagatud, tuleb katust hooldada ja puhastada ka pärast selle ehitamist – täpselt samamoodi nagu ükskõik millist muud maja osa. Õige ja korrapärane hooldus ja puhastamine pikendavad katuse eluiga kümneid aastaid.

Monieri biolagunevad puhastusvahendid Clean Roof ja Power Wash puhastavad katuse mustusest ja samblast ning annavad sellele pikaaegse kaitse. Sobivad nii nii kivi-, plekk-, bituumen- kui ka eterniitkatuste ning samuti tänavakivide ja fassaadide puhastamiseks.

Katuse puhastamine on lihtne ja sellega saab hakkama igaüks. Katus tuleb eelnevalt prahist harjaga puhastada, vahendit nt aiapritsiga katusele pritsida ning oodata, kuni katus ise prahist ja samblast puhastub (Clean Roof) või siis katus üle loputada (Power Wash).

CLEAN ROOF

Biolagunev puhastusvahend Clean Roof on väga lihtsasti kasutatav ja mõeldud eeskätt tavatarbijale. Vahendit tuleb vaid katusele pritsida, seda eraldi maha pesta pole vaja, vaid tuleb lihtsalt oodata, kuni vihm teeb oma töö. Clean Roof tekitab katusele ka kaitsekihi, mis ei lase samblal jt elusorganismidel enam nii lihtsasti katusele kinnituda.

Lihtsasti kasutatav

Pritsitakse katusele aiapritsiga, ei vaja loputamist.

Efektiivne

Taastab kiiresti katuse värske väljanägemise. On väga lihtsasti kasutatav.

Pikaaegne kaitse

Aine jääb kivile ning annab nii katusele pikaaegse kaitse.

Ökonoomne

Ühest 5 L kanistrist jagub 150 m²

pinna puhastamiseks.

Loodussõbralik

Biolagunev, ei ole loodusele ohtlik.

Tootjapoolne garantii säilib

Monieri poolt heakskiidetud toode, mis tähendab, et garantii katusekivile jääb kehtima.

Kasutusjuhend: kontrolli, et käsitletav pind oleks kuiv. Kõrvalda harja või lehepuhuriga katuselt kergesti eemalduv sammal, lehed ning okkad. Pritsi lahjendatud segu katusele. Lihtsaim viis segu katusele kandmiseks on kasutada aiapritsi.

Katus puhastub samblast ja mustusest mõne nädala jooksul ning on kaitstud mitu järgmist aastat.

POWER WASH

Monieri Power Wash on väga tõhus katuse puhastaja. See sobib rohkem profi-, aga ka tavakasutajale. Power Wash tuleb pärast katusele pritsimist ise maha pesta. Tulemus on koheselt näha. Sobib kasutamiseks kogu katusel, kuid valikuliselt võib puhastada eriti määrdunud kohti (nt korstna ümbrus).

Kohene tulemus

Pestakse ja loputatakse, tulemus kohene.

Tõhus mustuse eemaldaja

Sobib tervele katusele, ka eriti sammaldunud kohtade puhastamiseks nagu nt (ventilatisooni)korstna ümbrus. Eemaldab tõhusalt ka lehtpuudelt katusele jooksnud mahla.

Ökonoomne

Ühest 5 L kanistrist jagub 175 m² pinna puhastamiseks.

Loodussõbralik

Biolagunev, ei ole loodusele ohtlik.

Tootjapoolne garantii säilib

Monieri poolt heakskiidetud toode, mis tähendab, et garantii katusekivile jääb kehtima.

Kasutusjuhend: kontrolli, et käsitletav pind oleks kuiv. Kõrvalda harja või lehepuhuriga katuselt kergesti eemalduv sammal, lehed ja okkad. Kasta katust või puhastatavat ala puhta veega ja pritsi lahjendatud segu aiapritsiga katusele. Lase mõjuda umbes 20 min. Tõhusama tulemuse saavutamiseks võid katust harjata. Pese katus puhta veega suunates survepesurit või veevoolikut ülevalt alla, samal ajal võib lisaks ka harjata.

 

Kohe saadaval järgmistes Espaki kauplustes:

Espak Kuressaare (Uus-Roomassaare 35)

Espak Paide (Prääma tee 20)

Espak Põlva  (Jaama 16d)

Espak Pärnu (Papiniidu 4)

Espak  Rapla (Tallinna mnt. 3b)

Espak Tallinn  (Viadukti 42)

Espak Tartu (Turu 24/ Rebase 16)

Espak Võru  (Kubja tee 36, Võlsi küla)

Teistes kauplustes tellimisel.