Liitu uudiskirjaga

JUNG lülitid ja pistikupesad nüüd Espakis

Espaki Tallinna esinduses on nüüd saadaval valik silmapaistvaid lüliteid ja pistikupesi saksa päritolu ettevõttelt JUNG. Tooted on märkimisväärsed mitmekesiste disaini- ja värvilahenduste ning materjalivaliku poolest. Aegumatu puhta disainiga, kitsa või laia raamiga, värvilt klassikalised valged, mustad või unikaalselt värvilised, kõrgkvaliteetsest plastikust või ehtsast metallist – valikust leiab meelepärase lüliti absoluutselt igasse interjööri.

Disainseeria LS 990 lülitid on tõeline klassika, mis sobivad suurepäraselt minimalistlikku, kaasaegsesse interjööri. Hinnatud eeskätt funktsionalistliku kuju ning ajatute, lihtsate värvide poolest. Kaupluses kohapeal on lüliti saadaval kvaliteetsest Duroplast plastikust ning valges värvitoonis, eraldi tellides saadaval ka ehtsast metallist ning erinevates toonides: must, elevandiluu, hele- või tumehall, alumiinium, roostevaba teras, kroom, antratsiit, kuldne või messing.

 

 

 

 

 

Minimalistliku disaini ning mitmekesiste kasutusvõimalustega tootesari AS 500 sobib nii traditsiooniliste elektripaigaldiste kuni keerulisemate elektrisüsteemidega. Kaupluses kohapeal on toode saadaval kvaliteetsest Duroplast plastikust ning valges värvitoonis, tellimisel saadaval ka elevandiluu toonis.

 

 

Lisaks eeltoodud sarjadele, saab kauplusest tellida ka teisi JUNGi tootevalikusse kuuluvaid lüliteid ja pistikupesi. Tootevalikuga on võimalik lähemalt tutvuda siin.

 

Kõik JUNGi tooted on toodetud Saksamaal ning ülemaailmselt hinnatud kõrge kvaliteedi, töökindluse, kasutajamugavuse ning stiilse välimuse poolest. Lisaks tavapärastele lülititele ja pistikupesadele pakub JUNG lüliteid ka nutikodu süsteemi ning toodab targa maja lahendusi.