Liitu uudiskirjaga

Espak Tallinna uuenenud tööriistaosakond avab uksed

Alates reede hommikust leiate Espaki Tallinna kaupluse tööriistaosakonna samast majast, kuid korrus kõrgemalt. Lisaks tööriistadele leiate sealt ka auto- ja sõiduvahendite tarvikud ning spordi- ja vabaaja kaubad. Osakonna müügijuht Rasmus Kirs tutvustab, mida uut ja huvitavat uuenenud tööriisaosakond pakub.

Uut osakonda kujundades soovisime pakkuda klientidele suuremat ja mitmekesisemat kaubavalikut ning võimalust mugavalt tutvuda kaubaga. Seepärast on siin võrreldes varasemaga rohkem avarust ja valgust, on mugav liikuda ja leida vajalik tööriist- või vahend. Kuna kauba paigutus on uus ja alguses võib olla raskusi õige riiuli leidmisega, siis julgustame kõiki pöörduma meie klienditeenindajate poole – olgu selleks küsimus konkreetse asja asukoha kohta või mõni spetsiifilisem, just tööriistu puudutav, küsimus. 

Uues osakonnas on leidnud oma koha käsitööriistad, mõõtevahendid, elektrilised tööriistad ja palju muud, mida võib vaja minna nii kodus remonti või parandustöid tehes kui ka tõsisemal töömehel. Valik väiketööriistu, puure ja freese on saadaval veel suuremas valikus kui enne. Samuti on parema valikuga esindatud akutööriistad DeWalt’ilt, Makitalt ja teistelt. Suurema ja parema koha on leidnud erinevad tööpingid ja freesid, mida eelmises osakonnas ruumi puudusel nii hästi eksponeerida ei olnud võimalik. 

 

 

Lisaks tööriistadele leiate sellest osakonnast ka auto- ja sõiduvahendite tarvikuid – õlid, porimatid, puhastuvahendid, nii auto- kui rattalambid, kojamehed. Samuti kolisime siia Espaki spordi- ja vabaaja kaupade valiku ning nüüdsest leiate tööriistaosakonna juurest ka spordivahendid, lauamängud, kummipaadid ja palju muud. 

Kõige suurem erinevus võrreldes vana osakonnaga ning ka meie jaoks uus ja huvitav ettevõtmine on tööriistade testikeskus, mille avame lähiajal. See on spetsiaalne ruum, kus on võimalik erinevaid tööriistu aga ka tarvikuid, näiteks puure ja freese, proovida ja katsetada ning seda just erinevatel materjalidel. Esmalt on plaanis suuremate tööriistatootjate demopäevad, kus müügiesindajad tutvustavad uuemaid tööriistu ja nende töövõtteid. Samuti plaanime tutvustada Proxxoni väiketööriistu. Esialgu me testikeskust veel avada ei saa, kuid loodame, et esimene demopäev toimub õige varsti. Kindlasti anname sellest nii meie kodulehel kui ka kaupluses varem teada, et kõik soovijad saaksid osaleda.