Liitu uudiskirjaga

Ehitusmess Eesti ehitab 2018

Aprill on messikuu, mil leiab aset aasta ehitusmaailma suursündmus Eesti ehitab 2018. Ehitusmess toimub 4.-7. aprillini Eesti Näituste messikeskuses. Espaki väljapanek on sel aastal suurem kui varem ja meil on palju uudistamisväärsest nii sanitaartehnika, sisustusmaterjalide, aiatehnika kui ka üldehitusmaterjalide valdkonnast. Sel aastal leiate Espaki messialalt C-51 sellised kaubamärgid nagu Tikkurila, Vivacolor, Swiss Krono, MalerParadyz Ceramica, Grohe, Franke, Rannila, Einhell, Gröne, Rockwool, Schell, Pipelife, Henkel, Laufen, Ravak, Geberit, Aedur, Cellfast, Snapper jt. 

FRANKE väljapanekus on kesksel kohal „vase väljaanne“, mis on  harmooniliselt ühilduv  köögitehnika komplekt. See koosneb vasekarva õhupuhastist ja segistist ning vaskelementidega musta värvi graniitvalamust. Elu köögis muudab mugavamaks eksponeeritav keeva vee segisti. Selle segisti ühte kangi kasutades töötab see kui tavaline segisti- külm ja soe vesi. Teist kangi kasutades on võimalik saada kas filtreeritud külma vett või siis 100°C temperatuuriga  praktiliselt keevat vett.

Henkel messialal saab näha uut ohutute silikoonide põlvkonda – Makroflex FUSION XLT Samuti on võimalik tutvuda Ceresit’i fassaadilahendustega ja uue Ceresit Double Dry krohviga. 

Grohe stendis on võimalik tutvuda selle aasta sanitaartehnika trendide ja innovaatiliste segistitega. Tutvuda on võimalik ka uudse vee-avarii lahendusega Grohe Sense ja Sense Guard ning samuti esmakordselt saab näha Grohe vannitoakeraamikat. 

Selle aasta põrandakatete trendid on esindatud Swiss Krono väljapanekus.  

Tikkurila ja Vivacolor stendist leiate selle aasta värvimaailma uudistooted ja trendivärvid.

Esmaesitlusena tutvustatakse Espaki boksis uut Rannila Klassik katuseprofiili. Tegemist on hea hinna ja kvaliteedi suhtega vastupidava katusega, mis mõeldud kasutamiseks ehitades modernset uut või renoveerides väärtuslikku vana elamut. 

Tööriistade poolelt esitleme Saksamaalt pärit akutööriistade kaubamärki Einhell. Ka aiandushuvilistele on meil sel aastal mõned uudised. Väljapanekult leiate kvaliteetsed Cellfasti aiatööriistad, samuti on esindatud juba vanad tuttavad Aedur ja Snapper.

Ehitusmessi on võimalik külastada
04. aprill kl 11.00 – 18.00
05. aprill kl 10.00 – 18.00
06. aprill kl 10.00 – 18.00
07. aprill kl 10.00 – 17.00

Ootame kõiki tutvuma selle aasta uudistoodetega Espaki boksi C-51!