Liitu uudiskirjaga

Tellimise info

Selleks, et kauplemispiirangute ajal teha turvaliselt oste ESPAK Tallinna ehitusmaterjalikauplustest on järgmised võimalused:

 

TELEFONITELLIMUS

 

Palume esitada oma ostusoov ESPAK Tallinna tellimustelefonil kella 8.00-16.30 6512329 ja alates 16.30 ning nädalavahetusel numbril 6512301. E-poe tellimusi puudutavad küsimused palume edastada e-posti  aadressil  epood@espak.ee  Teiste Espak kaupluste kontaktid on leitavad SIIT  Konsulteerides meie spetsialistiga saame täpsustada teie ostusoovi ning kokku leppida kauba kätte saamise väljastuspunktist või soovi korral planeerida transpordi.

Kaupade kojutoimetamise korral on võimalus arvet tasuda ka autojuht-ekspediitorile. Transpordi hind lisatakse vajadusel arvele kehtiva hinnakirja alusel, millega on võimalik tutvuda Espaki  lokaalse poe kodulehel lingi alt TEENUSED.

 

 

TELLIMUS E-POSTI TEEL

 

Palume esitada oma ostusoov e-posti aadressile tellimus@espak.ee . Vajadusel võtab meie spetsialist tellimuse täpsustamiseks ühendust (soovitav on kirjas ära märkida ka oma telefoninumber) ja lepitakse kokku kauba kättesaamise aeg väljastuspunktist või kättetoimetamise aeg. Transpordi hind lisatakse vajadusel arvele kehtiva hinnakirja alusel, millega on võimalik tutvuda Espaki lokaalse poe kodulehel lingi alt TEENUSED.

Kättesaamisel väljastuspunktist tasutakse kauba eest kohapeal, kojutoimetamise korral saab tasuda ettemaksu arve alusel või autojuht-ekspediitorile kauba kättesaamisel.

 Võimalike tellimisvigade ja vääritimõistmiste korral võtab müüja kasutamata ja rikkumata pakenditega kaubad tagasi.

 

 

 

E-tellimine äriklientidele

 

Ärikliendid, kellel ei ole kehtivat krediidimüügi lepingut, saavad kaupu soetada eelpool kirjeldatud tingimustel, mis on kehtestatud ka eraklientidele.

Ettevõtted, kellel on sõlmitud krediidimüügi leping, saavad kaupu tellida kehtestatud krediidilimiidi piires pöördudes oma ala müügijuhi poole või projektimüügi osakonda. Kontaktid kaupade tellimiseks leiad SIIT.

 

Muudatused tööaegades või töökorralduses leiad SIIT

Tallinna väljastuspunktide asukohad on märgistatud punaste punktidega juurde lisatud maa-ala plaanil