Liitu uudiskirjaga

Baumit tooted saadaval suuremates Espaki kauplustes

Espaki üldehitusmaterjalide valik on täienenud ja nüüdsest pakume ka kaubamärgilt Baumit tutvustavat valikut liime, mörte ja krohvi. Austrias asutatud rahvusvaheline ettevõte Baumit on Euroopas ja mujal maailmas tuntud kui tippkvaliteediga ehitusmaterjalide ja nende süsteemide tootja. Tootevalikuga on võimalik tutvuda Espaki Tallinna, Tartu, Pärnu, Paide, Viljandi ja Narva kauplustes.

Baumit tagab oma klientidele eeskujuliku elustandardi ning ühtlasi viib ellu nende unistused maitsekast ja esteetiliselt nauditavast eluruumist. Baumiti tegevusfilosoofia põhineb uuenduslikel ideedel, tulevikku suunatud toodetel ja usaldusväärsel partnerlusel. Ettevõte keskendub oma töös ökonoomsetele ja ökoloogilistele eesmärkidele, ressursside kaugelenägelikule ja jätkusuutlikule kasutamisele ning energia ja toorainekulu optimeerimisele.

Baumit on kogenud ja oskuslik liitlane igas ehitusvallas ning pakub klientidele parimaid võimalikke lahendusi, mis vastavad rangeimatele kvaliteedinõuetele. Uuenduslikkus, kogemus, täpsus ja usaldusväärsus on väärtused, millele ettevõte Baumit tugineb. Neid põhimõtteid väärtustades pakub Baumit enam kui kolmekümnes riigis oma klientidele tippkvaliteediga fassaadivärve ja krohve, krohvisüsteeme, soojusisolatsioonisüsteeme, saneerimissüsteeme, põrandatasandusmaterjale, plaatimissüsteeme, müürimörte ja betoonisegusid. Baumit suhtub vastutustundlikult iga eesmärgi elluviimisse, seepärast on klientide käsutuses alati tipptasemel teenindus: konsultatsioonid, müügijärgne teenus, tehniline tugi objektidel ning koolitused ja seminarid. Ettevõte Baumit soovib, et kõik tema kliendid elaksid nägusas, keskkonnahoidlikus ja mõnusas keskkonnas. Baumiti ehitusmaterjalide tähtsaim ülesanne on muuta iga hoone turvaliseks ja nägusaks.

Küsige Baumit tooteid ja infot nende kohta Espaki Tallinna, Tartu, Pärnu, Paide, Viljandi ja Narva kauplustest.

Klikkige tootel, et vaadata infot suuremalt.