Liitu uudiskirjaga

6.-9. Juulini saab Tallinna Espaki värviosakonnas tutvuda erinevate dekoratiivmaterjalidega!

6.07 – 09.07 Juulini on võimalik Tallinna Espaki värviosakonnas tutvuda erinevate dekoratiivmaterjalide paigalduse ja võimalustega. Disain Betooni ja Marmorino Tools esindajad on kohal:

R 10-16

L 11-15

P 11-15

E 10-16

Tutvustamisele tulevad:

Mikrotsement – veekindel, vuugivaba viimistlusmaterjal, millega saab viimistleda seinad, põrandad ja laed –  seda nii sise kui ka välitingimustes. Mikrotsement sobib eriti hästi just vannitubadesse, kus selle eelised tõusevad eriti esile.

Musterkrohv Decowall – krohvisegu, millele kasutades erinevaid vorme saab anda eriti tõetruud kivi imitatsioonid. Sobib nii siseruumides aksentseinale kui ka välitingimustes fassaadile. Valmis pinda on päris tellisest või maakivist äärmiselt raske eristada – tule kohale ja veendu selles ise.

Marmorino tools maalritarbed – tutvustame erinevaid kellusid, hõõruteid ja rulle, ning nende kasutust erinevate viimistlusmaterjalidega.

Tutvustame kuidas kombineerida mustrirulle Decowall krohviga, Rilak Atacama ja Alpina Linie toodetega. Lisaks palju teisi põnevaid lahendusi. Tule ammenda inspiratsiooni!