Liitu uudiskirjaga

Värv, mis puhastab end ise!

Kõigile mineraalpindadele vali Teknose Siloksan sari, sest Siloksan on mustust hülgav ning vetika- ja hallitusvastaste tõrjeomadustega. Ilmastikukindel ja vastupidav Siloksan sari on saadaval laias valikus värvitoonides ja tagab erakordselt sileda lõppviimistluse. Siloksaniga töödeldud pind ei vaja puhastamist, sest tegemist on nn isepuhastuva värviga.

 
Siloksan Facade on silikoonemulsioonvärv, mis on loodud taluma karmi põhjamaist kliimat. Siloksan Facade on veekindel, hoiab pinna puhtana ka linnakliimas ja atmosfääris olevad happelised gaasid ei korrodeeri seda. Värvi vetthülgav kiht kaitseb mineraalpinna struktuuri, ent on samas piisavalt hingav, et loomulik niiskus saaks ehituskonstruktsioonist väljuda. Siloksan Facade’i pealekandmine on lihtne, kiire ja mugav ning värv ei vaja eelnevat kruntimist, kui esimesele värvikihile lisada Siloksan Gel geeli. Tegemist on kiiresti kuivava värviga, millele võib uue kihi peale kanda juba samal päeval. Siloksan Facade’i võib kasutada ka siseruumide seinte ja lagede värvimiseks kohtades, kus on vaja niiskust hästi läbilaskvat värvikihti.
 
Siloksan Primer on lakibensiiniga vedeldatav vinüülkrunt, mis on mõeldud vanade lubjakrohvi või lubjaga kaetud pindade eeltöötlemiseks. Sobib ideaalselt probleemsete pindade kruntvärvimiseks! Krunt imbub aluspinda ja seob pindmise kihi poorid. Siloksan Primer on valge ja ühtlane värv, mida võib kasutada ka siseruumides, näiteks vanade tööstusruumide lagede valgendamiseks.
 
Siloksan Socle on veepõhine krohvisegu soklite ja teiste mineraalpindade kaitsmiseks ning viimistlemiseks. Toodet saab toonida ning värvitoonide valik on peaaegu sama lai nagu Siloksan Facade silikoonemulsioon-värvi puhul. Pinnakate tagab suurepärase nakke plokkidest ja tsemendiga tasandatud pindadel, samuti varem värvitud mittepoorsetel pindadel. Siloksan Socle moodustab 2 mm paksuse kihi, mis on hingav ja suure vastupidavusega mehaanilisele kulumisele.
 
Siloksan Anti-Carb on vesialuseline kaitsevärv betoonpindadele. Värv hoiab betooni süsinikdioksiidi põhjustatud karboniseerumise ja niiskuskahjustuste eest, tagab hea toonipüsivuse ja vastupidavuse UV-kiirgusele. Siloksan Anti-Carbi matt pind on hea mehaanilise kulumiskindlusega, vastupidav abrasioonile ja ehitusperioodi koormusele. Ei vaja erikrunti, lahjendatud värviga krunditud pinna saab normaaltingimustes üle värvida juba samal päeval.
Soome värvitootja Teknose valikust leiad kindlasti sobiva toote igale pinnale!
 
Vaata värvimisjuhiseid Teknose kodulehelt SIIT ja küsi tooteid kõigist Espaki poodidest!