Liitu uudiskirjaga

Värv, mis ei sisalda lõhnaaineid ja allergeene

Laste- ja magamistubade värvimiseks võiks võimalusel kasutada tooteid, mis ei sisalda lõhnaaineid ja allergeene. Just selliste omadustega on Teknose Biora värvisari, mis oli esimene täiesti lahustivaba värv Soomes ja tähistab tänavu juba oma 30. sünnipäeva!

Biora allergiavabad värvid on aastate jooksul olnud suunanäitajaks ja eeskujuks kõigile teistele Skandinaaviamaade värvitootjatele. Biora on saanud heakskiidu Soome Allergia- ja Astmaliidu poolt ning kannab Põhjamaade M1 ohutusklassi tähist.

Valikus on täismatt sisevärv Biora Balance, matt seinavärv Biora 7, poolmatt sisevärv Biora 20, antibakteriaalne sisevärv Biora Clean ning täismatt lae- ja kruntvärv Biora 3.
Biora värvid kuuluvad märghõõrdeklassi I, mis tähendab, et nad on eriti tugevad ja vastupidavad. 2,7-liitristel värvipurkidel on hõlpsasti avatav ja tihedasti taassuletav Easy Open kaas, mis ei nõua tööriistade kasutamist.

Biora tooteperesse kuulub ka antibakteriaalne Biora Clean, mis on suurepärane vahend kõrget hügieenitaset nõudvate ruumide ja hoonete siseviimistluseks. Biora Cleani toimeaineks on hõbeda ioonid, mis annavad pinnale antibakteriaalse kaitse. Nagu teisedki Biora värvid, kannab ka Biora Clean Soome Allergia- ja Astmaliidu märgist.